Kredytowyy.pl

FINANSE SZYTE NA MIARĘ

kredyt gotówkowy

Oferta wielu banków w jednym miejscu

finanoswanie budowy

Poradnik Krok Po Kroku

kredyt hipoteczny

Krok po kroku

Pomagamy znajdować

wymarzone 4 ściany

Odzyskaj

nadpłacone odsetki

finansowanie firm

Razem osiągniemy sukces!

UBEZPIECZENIA

Razem zadbajmy
o Wasze bezpieczeństwo!

previous arrow
next arrow
Slider

kredyt gotówkowy

Oferta wielu banków w jednym miejscu

finanoswanie budowy

Poradnik Krok Po Kroku

kredyt hipoteczny

Krok po kroku

Pomagamy znajdować

wymarzone 4 ściany

Odzyskaj

nadpłacone odsetki

finansowanie firm

Razem osiągniemy sukces!

UBEZPIECZENIA

Razem zadbajmy
o Wasze bezpieczeństwo!

previous arrow
next arrow
Slider

Kredyt hipoteczny i POMOC EKSPERTA FINANSOWEGO – czy warto mu zaufać?

Czy samodzielne załatwianie formalności związanych z finansowaniem zakupu nieruchomości jest dobrym pomysłem? Czy pomoc eksperta finansowego jest nam w ogóle potrzebna?

Już połowa kredytów hipotecznych udzielanych w Polsce trafia do banków za pośrednictwem ekspertów finansowych, a odsetek ten z roku na rok rośnie. Dawno już zostały obalone mity o ekspertach – oszustach działających wyłącznie na własną korzyść. Dzisiaj ekspert to osoba godna zaufania, która dzięki swojej wiedzy, znajomościom i doświadczeniu jest w stanie nie tylko pomóc nam w wyborze najlepszej oferty kredytowej, ale przeprowadzić nas przez cały proces poszukiwania i nabywania nieruchomości. Pomoc eksperta finansowego jest dzisiaj w cenie – sprawdź dlaczego!

Chociaż w sieci wciąż znajdziemy wpisy o ekspertach którzy działają wyłącznie na własną korzyść doradzając swoim Klientom najwyżej premiowane oferty, to zdecydowanie częściej usłyszymy o tych rzetelnych i uczciwych. Praca eksperta opiera się na zaufaniu. Rynek jest naprawdę szeroki i niezwykle konkurencyjny. Zdecydowana większość Klientów przychodzi do nas z polecenia. Jasnym jest więc, że nie możemy sobie pozwolić na żadne oszustwa i nieczyste zagrywki. Rynek sam weryfikuje ekspertów i konsekwentnie usuwa z niego tych nieuczciwych. Przesłanek, dla których warto korzystać z usług profesjonalistów jest naprawdę wiele, ale do najważniejszych z nich należałoby zaliczyć poniższe.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Nie ma dwóch jednakowych sytuacji. Każdy Klient jest inny i każdemu należy się odrębne traktowanie. To jest w tej pracy najpiękniejsze. Można ją wykonywać latami, mieć na swoim koncie tysiące spotkań i uruchomionych kredytów, a cały czas będą się zdarzać sytuacje, które nas zaskakują. To dobrze, ponieważ brakuje tutaj miejsca na rutynę.

Spotkanie ze mną zawsze rozpocznie się od wnikliwej analizy potrzeb klienta. Będę chciała znać nie tylko Twoją aktualną sytuację zawodową i finansową, ale też plany na przyszłość, marzenia i cele. Wszystko to, aby dopasować ofertę najlepszą dla Twojej obecnej sytuacji, ale też taką, która będzie wygodna w przyszłości. Eksperci są niezależni od konkretnych instytucji bankowych i ich portfela produktów. Nie mają więc powodów do faworyzowania, którejś z ofert. Z tego powodu przedstawię Ci ofertę wszystkich instytucji z mojego portfela. Dla mnie to Ty – mój Klient, jesteś najważniejszy i Twoje interesy będę reprezentowała przed bankiem.

NARZĘDZIA WSPOMAGAJĄCE OCENĘ SYTUACJI KLIENTA

Eksperci kredytowi posiadają do swojej dyspozycji szereg narzędzi, które pozwalają im na trafną ocenę obecnej sytuacji rynkowej i bieżące śledzenie zachodzących w niej zmian. Oprócz wiedzy merytorycznej i posiadanego doświadczenia mają dostęp do zaplecza materiałów dydaktycznych. Ja posiadam również wypracowaną przeze mnie bazę najlepszych doradców bankowych, radców prawnych, doradców nieruchomości, rzeczoznawców i notariuszy, którzy są w stanie pomóc mi w analizie nawet najtrudniejszych przypadków. Oznacza to, że żadne z Waszych pytań nie pozostanie bez odpowiedzi. Również posiadane przeze mnie kalkulatory kredytowe są znacznie dokładniejsze niż te ogólnodostępne w sieci, dlatego podawana przeze mnie kwota zdolności kredytowej będzie zdecydowanie bardziej wiarygodna.

Pomoc eksperta finansowego – BRAK OPŁAT

Pomoc eksperta finansowego jest zupełnie bezpłatna. Ja oraz wszyscy funkcjonujący na rynku eksperci kredytowi działamy na podstawie zatrudnienia w firmie pośredniczącej, która wypłaca nam prowizję bankową za każdą zrealizowaną transakcję. Umożliwia to nam nie tylko współpracę z największymi i najbardziej konkurencyjnymi podmiotami na rynku, ale przede wszystkim świadczenie bezpłatnych usług z punktu widzenia Klienta. Pobieranie jakichkolwiek opłat brokerskich jest niezgodne z obowiązującym nas prawem oraz zwykłą etyką zawodową.

Oznacza to, że nie zapłacisz ani złotówki za konsultację przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu procesu kredytowego, sam proces oraz obsługę posprzedażową. Mi natomiast będzie bardzo zależało na tym, aby Twój kredyt się uruchomił i żebyś wybrał moje biuro, ponieważ w innym wypadku wykonana przeze mnie dotychczasowa praca nie zostanie wynagrodzona.  W praktyce przekłada się to na mocno kładziony przeze mnie nacisk na samodoskonalenie się i samokształcenie. Dokładam wszelkich starań, abyś czuł się przeze mnie zaopiekowany i doceniony. Chcę, żebyś ze mną współpracował i polecił mnie swoim znajomym.

POMOC EKSPERTA FINANSOWEGO A ZAUFANIE

Zaufanie to podstawa mojej pracy. Ma ono charakter dwustronny. Ja pokładam je w moich Klientach, ponieważ poświadczam za zgodność składane przez Niego informacje oraz dokumenty. Z drugiej strony Klienci oddają w moje ręce swoje często największe, najskrytsze i od lat wyczekiwane marzenia. Mam tego świadomość i każdą z powierzonych mi sprawę traktuję bardzo osobiście.

Pomoc eksperta finansowego nie jest możliwa bez zaufania ze strony Klientów, dlatego z prawnego punktu widzenia natomiast obowiązują mnie akty prawne o szczeblu krajowym oraz międzynarodowym. Pracuję z ramienia firmy pośredniczącej, która podpisała umowy o współpracy z bankami. Jej również zależy, aby moje relacje z Klientami były jak najlepsze, dlatego nakłada na mnie szereg norm i zasad postępowania. Dlatego też każda konsultacja z Klientem rozpoczyna się od dokładnego określenia mojej pozycji na rynku, a każde nawiązanie współpracy od przekazania Wam Formularza Informacyjnego, z którego dokładnie dowiecie się z jakimi podmiotami współpracuję. Dzięki temu moje działanie jest przejrzyste. 

UNIWERSALIZM

Z moich usług może skorzystać każdy, kto planuje większą lub mniejszą inwestycję. Udzielam kredytów gotówkowych, firmowych i hipotecznych. Zajmuję się zarówno rynkiem wtórnym, jak i pierwotnym. Staram się posiadać wiedzę z pełnego zakresu tematyki nabywania i sprzedaży nieruchomości. Znajdę czas dla każdego Klienta, który potrzebuje pomocy w zakresie finansów, niezależnie od jego kondycji finansowej i sytuacji prawnej. Uważam, że każdy problem ma swoje rozwiązanie, a każdy cel można zrealizować. Nie zamykam się więc jedynie na Klientów z czystą i klarowną sytuacją. Zapraszam również tych, którzy potrzebują konkretnego planu na najbliższe miesiące, a może i lata, na końcu którego znajdzie się nabycie lub budowa wymarzonych czterech ścian.

POMOC

Możliwość niesienia pomocy to rzecz, za którą kocham swoją pracę najbardziej. Bardzo duży nacisk kładę na rozwój swojego doświadczenia i orientacji w środowisku bankowym, aby przedstawiać Wam najkorzystniejszą dla Was ofertę kredytową. Ta musi być dopasowana do Waszych, często mocno specyficznych, wymagań i możliwości finansowych. Ale na tym moja działalność się nie kończy. Jestem do Waszej dyspozycji również po uruchomieniu kredytu. Zarówno w sytuacjach pozytywnych, kiedy chcecie nabyć kolejną nieruchomość lub mogę przedstawić Wam korzystniejszą od posiadanej ofertę na refinansowanie zobowiązania, jak również w negatywnych, kiedy potrzebujecie pomocy w spłacie rat kredytowych.

Ponadto, tak, jak już wcześniej wspominałam, współpracuję ze specjalistami z wielu dziedzin, a wszystko to, aby moja pomoc i przekazywana informacja była pewna i kompleksowa. Dzięki temu możesz liczyć na mnie podczas kupowania i wystawiania domu na sprzedaż, podczas wyboru oferty kredytowej, jaj analizie, analizie aktów prawnych i umów kredytowych oraz w potrzebie pośrednictwa pomiędzy Tobą a bankami.

KONKRETNA INFORMACJA O ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ

Każdy bank, z którym współpracuję daje mi do użytku swój wewnętrzny kalkulator maksymalnej zdolności kredytowej. Sprawia to, że precyzyjnie mogę ustalić konkretny pułap cenowy możliwej do nabycia przez Ciebie nieruchomości. Przeprocesowałam już setki spraw, więc posiadane przez mnie doświadczenie zawodowe daje mi możliwość określenia szans powodzenia konkretnych transakcji czy posunięć.

Z mojego doświadczenia zawodowego wynika również duża doza ostrożności. Nigdy nie powiem, że dana transakcja jest pewna i skazana na sukces. Uważam, że eksperci, którzy używają takich zwrotów posiadają zbyt małe doświadczenie lub niewystarczającą dozę pokory. W końcu to nie ja podejmuję decyzję i zasadniczo nie mam żadnej możliwości ingerowania w nią. Z mojej strony daję jednak gwarancję maksymalnego zaangażowania w Twoją sprawę i obiektywnej oceny sytuacji. Po spotkaniu ze mną będziesz znał dokładny plan działania i ewentualny schemat naprawczy. To mogę zagwarantować.

pomoc eksperta finansowego

ZŁOŻENIE WNIOSKÓW DO KILKU BANKÓW

My, eksperci kredytowi, zazwyczaj proponujemy złożenie wniosków do dwóch lub trzech banków równocześnie. W ten sposób maksymalnie staramy się skrócić proces kredytowania oraz zwiększyć szansę na jak najszybsze uruchomienie środków. Drugi z wniosków stanowi zabezpieczenie transakcji, gdyby ta na najlepszej ofercie otrzymała decyzję negatywną oraz stanowi dobry argument przy negocjacjach cenowych z bankiem.

Pomoc eksperta finansowego obejmuje więc również wypełnienie za Klientów wszelkich wniosków i dostarczenie ich do banków. W ich gestii jest jedynie sprawdzenie oraz podpisanie dokumentów. Dla Was to znaczna oszczędność czasu, a dla mnie pewność, że wnioski zostały poprawnie wypełnione.

PEWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Pierwsze spotkania opierają się na dokładnej analizie sytuacji Klienta oraz jego potrzeb. Podczas nich staram się zapoznać Klientów z ofertą wszystkich banków i nauczyć ich, na co powinni zwracać uwagę. Moim celem jest, aby podjęta przez nich decyzja była w pełni świadoma i przemyślana. Nie chcę, aby na żadnym z etapów procesu kredytowania czuli się oszukani lub niedoinformowani. Dlatego też, kiedy już mamy decyzję pozytywną i draft umowy kredytowej, spotykam się z Wami, aby dokładnie omówić każdy z punktów umowy i rozwiać ewentualne wątpliwości. Moi Klienci muszą mieć pewność, że podejmują dobrą decyzję, aby pewnie i z poczuciem pełnego bezpieczeństwa mogli złożyć swój podpis pod umową wysokiego i wieloletniego zobowiązania finansowego.

Pomoc eksperta finansowego przy OBSŁUDZE POSPRZEDAŻOWEJ

Wychodzę z założenia, że moi Klienci powinni pozostawać pod moją opieką do czasu, kiedy będą tego potrzebować. Dlatego też z chęcią obsługuję ich zobowiązania na długi czas po uruchomieniu. Pracując ze mną macie pewność, że zawsze będziecie mogli liczyć na moją poradę, zwłaszcza, kiedy będzie miała ona dotyczyć Waszego kredytu hipotecznego.

LISTA DOKUMNETÓW I POMOC EKSPERTA FINANSOWEGO W ICH ZDOBYCIU

Przed złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny niezbędne jest skompletowanie szeregu dokumentów, na podstawie których analitycy podejmą decyzję o finansowaniu. Pełną listę tych dokumentów oczywiście ode mnie otrzymacie, ale na tym nie kończy się moja pomoc. Z chęcią podejmę współpracę z Waszym agentem nieruchomości, notariuszem, deweloperem, rzeczoznawcą, księgowym i pracodawcą, aby ułatwić Wam proces zdobywania dokumentacji. Dla banków, a więc i dla mnie, ważne jest, aby te dokumenty były wypełnione w sposób poprawny i akceptowalny przez analityków. Kiedy więc zajmę się tym osobiście, będę wstanie wpłynąć na wygląd papierów przed ich wystawieniem. Warto bowiem wspomnieć, iż błędy i braki w dokumentach są najczęstszym powodem wydłużającego się procesu kredytowego.

WIELE OFERT BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU

Współpracuję z kilkudziesięcioma instytucjami. Na spotkaniu ze mną zobaczysz cały przekrój ich ofert. Wszystkich ofert – począwszy od najtańszych do najdroższych. Będą to dokładnie te same propozycje, które otrzymałbyś w oddziałach konkretnych banków. Każda z ofert będzie wyposażona w symulacje wszelkich kosztów. Wszystko w jednym zestawieniu. Z łatwością je porównasz i ocenisz. Jaki jest zatem sens, abyś tracił czas jeżdżąc z banku do banku i samodzielnie próbował porównywać konkretne parametry? Spotkanie ze mną nic Cię nie kosztuje. Tutaj możesz tylko zyskać. Ostatecznie wybór oferty i eksperta zależy jedynie od Ciebie!

Cały czas nie czujesz się przekonany, że pomoc eksperta finansowego jest Ci potrzebna? Lubisz mieć pełną kontrolę nad każdym aspektem swojego życia i również temat kredytu chciałbyś sam ogarnąć? Ok! W pełni rozumiem takie podejście, ale pomimo to zapraszam na spotkanie. Nie będę Cię przekonywać do swoich racji i namawiać do współpracy. Pokażę Ci przykładowe oferty, nauczę je oceniać i podpowiem na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę. Ty zyskasz wiedzę i czas, a ja radość z możliwości pomocy. Uważam, że dobre uczynki wracają, a moja praca jest dla mnie pasją i wykonuję ją w pierwszej kolejności, aby pomagać. Pieniądze są jedynie przyjemnym dodatkiem. Zapraszam do współpracy lub po prostu rozmowy o finansach!

Justyna Redzik
Ekspert Kredytowy at Redzik Group sp. z o.o. | Website | + posts

Ekspert Finansowy w firmie Redzik Group sp. z o.o.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ekspert Finansowy w firmie Redzik Group sp. z o.o.
Facebook
Facebook
Instagram