Kredytowyy.pl

FINANSE SZYTE NA MIARĘ

kredyt gotówkowy

Oferta wielu banków w jednym miejscu

finanoswanie budowy

Poradnik Krok Po Kroku

kredyt hipoteczny

Krok po kroku

Pomagamy znajdować

wymarzone 4 ściany

Odzyskaj

nadpłacone odsetki

finansowanie firm

Razem osiągniemy sukces!

UBEZPIECZENIA

Razem zadbajmy
o Wasze bezpieczeństwo!

previous arrow
next arrow
Slider

kredyt gotówkowy

Oferta wielu banków w jednym miejscu

finanoswanie budowy

Poradnik Krok Po Kroku

kredyt hipoteczny

Krok po kroku

Pomagamy znajdować

wymarzone 4 ściany

Odzyskaj

nadpłacone odsetki

finansowanie firm

Razem osiągniemy sukces!

UBEZPIECZENIA

Razem zadbajmy
o Wasze bezpieczeństwo!

previous arrow
next arrow
Slider
Aura dom - Osiedle Nowy Świt

Osiedle Nowy Świt 2021 – tutaj warto planować swoją przyszłość!

Osiedle Nowy Świt – kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w spokojnej, zielonej okolicy

Osiedle Nowy Świt to przepiękna inwestycja, która powstaje z dala od zgiełku miasta. Tutaj kameralna zabudowa usytuowana wśród zieleni łączy się z wygodą i komfortem życia. Zawdzięczamy to nie tylko rozbudowanej bazie szkolno – rekreacyjnej oraz handlowej, ale również doskonałemu skomunikowaniu z oddalonym zaledwie o 10 kilometrów pięknym i dającym wiele możliwości Wrocławiem.

Naszej uwadze nie powinien też umknąć fakt osoby Dewelopera – rodzinnej firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży, który doskonale rozumie potrzebę wysokiej jakości i użyteczności wykonywanych inwestycji. Tutaj główny nacisk kładziony jest na potrzeby Klienta i zapewne to sprawia, że Aura Dom nieprzerwanie od wielu lat buduje nie tylko budynki do zamieszkania, ale przede wszystkim urocze przestrzenie dla wygodnego i szczęśliwego życia. Niezmiernie mi miło, że mogę się pochwalić nawiązaniem współpracy z tą Firmą i być częścią realizacji Waszych marzeń o własnych czterech kątach. Kto wie – może właśnie tutaj odegra się Twoja przyszłość?

Osiedle Nowy Świt od Aura Dom – swoboda aranżacji i uniwersalność

Osiedle Nowy Świt powstaje w Wojnowicach – miejscowości oddalonej o około 10 kilometrów od wschodnich granic Wrocławia w gminie Czernica. Podstawowym założeniem Dewelopera było zbudowanie kameralnego osiedla w cichej okolicy, które jednak byłoby doskonale skomunikowane nie tylko z większym miastem, ale przede wszystkim z miejscową strefą rozrywki, kultury i relaksu. Z tego też powodu przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z lokalnego kompleksu szkolno – przedszkolnego w Czernicy, placu zabaw, sklepów spożywczych i przystanku autobusowego.

Osiedle Nowy Świt
Aura Dom – Osiedle Nowy Świt – plan inwestycji

Każdy z 18 budynków został zaplanowany tak, aby dawał maksymalnie duży komfort  jego użytkowania. W domach nie znajdziemy więc skosów, co znacznie zwiększa ich powierzchnię użytkową i zdecydowanie ułatwia rozplanowanie i maksymalne wykorzystanie pomieszczeń. Dodatkowo w każdym z domów będziemy mieli do dyspozycji dwie kondygnacje. Pierwszą z nich rozplanowano klasycznie, więc znajdziemy tutaj: łazienkę, spiżarnię, salon z jadalnią i kuchnią oraz garaż. Otwarte przestrzenie dają możliwość dowolnej aranżacji i dokonywania ewentualnych podziałów.

Na szczególną uwagę zasługuje układ pomieszczeń na piętrze. Tutaj z łatwością wprowadzimy modyfikacje uzależnione od naszych potrzeb i wielkości rodziny tworząc 3 lub 4 sypialnie z wydzieloną garderobą lub prywatną łazienką. Trzeba przyznać, że architekci stanęli na wysokości zadania planując uniwersalną przestrzeń, którą z łatwością dostosujesz do swoich marzeń. Każdy z domów posiadał będzie swój własny taras oraz przestronny ogródek.

Osiedle Nowy Świt - Aura Dom
Osiedle Nowy Świt – Aura Dom – plan parteru
Osiedle Nowy Świt - Aura Dom
Osiedle Nowy Świt – Aura Dom – plan poddasza

Domy standardowo wyposażone zostaną w czterometrowe przeszklenie na taras, które umożliwi korzystanie z niego niezależnie od pory dnia. Dodatkowo w budynkach zainstalowano ogrzewanie podłogowe, co wpłynie nie tylko na aspekt wizualny wystroju pomieszczeń, ale również względy użytkowe. Inwestor nie zapomniał także o bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców i postanowił zainstalować podtynkowe, automatyczne rolety.

Aura Dom – profesjonalizm i doświadczenie

Aura Dom to rodzinna firma działająca pod przewodnictwem Huberta Krawczyka. Ideą przewodnią Dewelopera jest budowanie nowoczesnych przestrzeni, pozbawionych skosów na piętrze, aby te dały się w jak największym stopniu wykorzystać i z łatwością aranżować.

Misją przedsiębiorstwa jest dostarczenie spokoju, radości oraz poczucia bezpieczeństwa dla całej rodziny swoich Klientów, aby Ci uwierzyli w działanie dobrej aury. Ich wizja to rozpoczynanie historii ciepłych ognisk domowych poprzez tworzenie niedrogich, zbudowanych z nowoczesnych materiałów i przestronnych miejsc, w których mieszkańcy odnajdą spokój i bezpieczeństwo. Aura Dom za cel swojej działalności obrało budowanie solidnych domów o maksymalnej powierzchni użytkowej i w nowoczesnych designie, do których będzie się chciało wracać.

Aura Dom na polskim rynku działa już do 15 lat, a sądząc do już zrealizowanych przez nich inwestycjach, posiadania wiedzy i doświadczenia zdecydowanie nie można im odmówić. Z czystym sercem polecam współpracę z Nimi!

Osiedle Nowy Świt – finansowanie zakupu

Ceny obecnie dostępnych w sprzedaży domów z inwestycji Nowy Świt wahają się w granicach 480 – 500 tysięcy złotych. Działki, na których usadowione zostały domy mają wielkość od 400 do 589 metrów kwadratowych. Powierzchnia użytkowa domów będzie wynosiła około 130 metrów kwadratowych, z czego powierzchnia zabudowy to około 70 metrów kwadratowych. Największa, obecnie niedostępna w sprzedaży działka, będzie posiadała metraż 785 metrów kwadratowych i kosztowała 514 tysięcy złotych. Budowa już się rozpoczęła, a jej pierwszy etap planowany jest do oddania w pierwszym kwartale 2021 roku. Plan całego osiedla oraz plany konkretnych domów z powodzeniem znajdziemy na stronie Dewelopera.

Oczywiście Deweloper otwarty jest na transakcje gotówkowe, ale jeśli nie macie takiej możliwości i musicie skorzystać z finansowania zewnętrznego, serdecznie polecam swoje usługi w tym zakresie! Z przyjemnością będę reprezentować Wasze interesy zarówno przed Deweloperem i dedykowanym mu działem sprzedaży [auradom.pl], jak i przed wybranymi przez Was bankami. W swoim portfelu posiadam ofertę kilkudziesięciu największych podmiotów finansowych, a konsultacja i współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna.

Osiedle Nowy Świt - Aura Dom
Osiedle Nowy Świt – Aura Dom

A jak w praktyce wyglądałaby rata kredytu na zakup inwestycji z oferty Nowego Świtu?

Zakładając, że chcielibyście kupić dom za 480 000 złotych, posiadali minimalny wkład własny, a więc w wysokości 10% wartości inwestycji i planowali rozłożyć zakup na 30 lat kredytowania, to Wasza rata kredytu na dzień dzisiejszy wynosiłaby około 1 700 – 2 000 złotych miesięcznie w zależności od wybranego banku oraz oferty. Gdyby był to dom za 500 000 złotych, to rata wahałaby się pomiędzy 1 800 a 2 100 złotych miesięcznie.

Kiedy wkład własny wynosiłby 20%, dom kosztował 480 000 złotych, a kredyt brany byłby na 30 lat, to miesięczna rata wynosiłaby 1 400 – 1700 złotych miesięcznie. W przypadku domu za 500 000 złotych byłoby to 1500 – 1 800 złotych miesięcznie.

Co zatem powiesz na wyprowadzkę poza miasto i posiadanie domu  ogrodem na własność za cenę wynajmu wrocławskiej kawalerki? Kuszące nieprawdaż?

Na koniec pozostaje mi zaprosić do kontaktu ze mną lub z biurem obsługi klienta Aura Dom i zachęcić do odmiany swojego życia na lepsze!

Osiedle Nowy Świt - Aura Dom
Zapraszam do współpracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Facebook
Instagram